Müşteri Hizmetleri: +90 212 252 21 41
 
 
 

Doğal gazı bina içi (daire içi) tesisatlarında kullanım yerlerine ulaştırmak, tesisatçılar için rijit boru ve fitingslerin kullanımından kaynaklanan pek çok nedenden ötürü hep sıkıntılı bir konu olmuştur. Bu malzemeler kullanılarak yapılan klasik bina içi doğalgaz tesisatları, zaman ve işçilik maliyetlerini artırdığı gibi her dönüş noktasında bakım ihtiyacı doğurmaktadır.

Ayvaz komple paslanmaz çelik malzeme kullanarak ürettiği Indoor-flex gaz hortumlarıyla, müteahhit ve tesisatçılara bina içi doğal gaz tesisatlarındaki gaz dağıtımı ve gazın tüm kullanım yerlerine ulaştırılması için daha esnek, güvenilir ve etkin bir çözüm getiriyor!

Indoor-flex Bina İçi Tesisat Hortumunun Avantajları

1) Taşıması kolaydır!
Indoor-flex hafiftir! Montajı yapılacak yere bir kişi tarafından kolayca taşınabilir! Ayrıca az yer tuttuğu için depolama alanından da tasarruf sağlar!

2) İşçilikten tasarruf sağlar!
Indoor-flex pratiktir! Daire içi doğal gaz tesisatını, rijit boru kullanılan geleneksel sistemlere oranla çok daha hızlı yapar ve zamandan kazanırsınız!

3) Kurulumu kolaydır!
Indoor-flex sistemi, basit kesme ve sıyırma aparatları kullanılarak kolayca uygulanabilecek pratik bir bağlantı çözümüdür!

4) Güvenlidir!
Indoor-flex, esnek yapısı sayesinde deprem riski bulunan bölgelerde rijit boruya kıyasla çok daha güvenlidir!

5) Ekonomiktir!
Indoor-flex ekonomiktir! Taşıma kolaylığı ve pratik yapısı sayesinde size hem nakliyeden hem de işçilikten kazandırır!

6) Dekoratiftir!
Indoor-flex, mutfağınızın güzelliğini bozmaz. Hortumları gizleyen kanallar sayesinde dekoratif bir görüntü sunar!

 

DUYURULAR

TÜM DUYURULAR