Müşteri Hizmetleri: +90 212 252 21 41
 
 
 

Modern, Yüksek Kaliteli ve İşletme Emniyetli Kazan Dizaynı:

EN 303' e uygun test edilmiş, Thermostream Tekniği sayesinde yüksek işletme emniyetine sahip,LPG,Sıvıyakıt veya doğalgaza uygun, üflemeli brülörlü, DVGW, CE ve TSE Kalite ve Güvenlik Belgelerine sahip Esnek Döküm Dilimli Düşük Sıcaklık Kazanı. Üç geçiş prensibi sayesinde ocak yükü ve dolayısıyla emisyon değerleri düşüktür. DIN ISO 9001 ve EN 29001 kalite belgeleri yüksek kaliteli üretim ve işletme emniyetinin teminatıdır.

Buderus Patentli Thermostream-Teknolojisi:

Thermostream Teknolojisi, soğuk dönüş suyunun sıcak kazan cidarlarına temas etmeden önce, sıcak gidiş suyu ile kazan içinde karışmasını sağlayan Buderus patentli özel bir dizayndır. Bu, kazanın üst kısmında yerleştirilmiş olan dönüş enjektör borusu ve özel dilim dizaynı sayesinde sağlanmıştır. Thermostream dizaynı sayesinde tüm işletme şartlarında ek önlem alınmaksızın yoğuşma, korozyon ve termal şok önlenir. Homojen bir sıcaklık elde edilir.

Buderus Thermostream Kazanlarda İşletme Şartları ve Garanti:

  • Minimum Dönüş Suyu Sıcaklığı Sınırı Yoktur.
  • Minimum Debi Sınırlaması Yoktur.
  • Şönt Pompa Kullanılmasına Gerek Yoktur.
  • Alt Kazan Sıcaklığı Sınırı Yoktur.
  • Minimum Brülör Yükü Sınırlaması Yoktur.
  • Oransal Brülör Kullanımında Sınırlama Yoktur.
  • İşletme Kesintisi ve Düşük İşletme için Sınırlama Yoktur.
  • Gidiş-Dönüş Sıcaklık Farkı Sınırlaması Yoktur,
  • Yüksek işletme verimi ve yüksek oranda yakıt tasarrufu, ek tedbir almaksızın %100 işletme emniyeti ile sağlanır.

Şönt pompa kullanılmaması ilk yatırım ve işletme maliyetini azaltır. İşletme Şartları ile ilgili bir sınır veya talep (Şönt Pompa v.b.) olmadığından, kazan gövdesinde yoğuşma nedeniyle oluşabilecek herhangi bir zarar söz konusu değildir ve bu konu da Buderus'un garanti kapsamı içindedir. Yüksek Norm Kullanma Verimi: %94 ve üzeri. Thermostream sayesinde elde edilen verim artışının yanında; optimal şekillendirilmiş ısı transfer yüzeyleri,yüksek kaliteli ısıizolasyonu ve bu kazana özel geliştirilmiş Ecomatic Paneli ile yüksek verimli ısı transferi, düşük baca ve durma kayıpları elde edilmiş ve %94’ün üzerinde kazan verimine ulaşılmıştır. Harici Yoğuşma Eşanjörü kullanılması halinde Norm Kullanma Verimi %107' ye çıkabilmektedir.

Buderus Patentli, Esnek, Korozyona Dayanıklı Döküm Malzeme:

Buderus patentli, kır döküme göre %40 daha esnek olan GL 180M özel alaşım ve korozyon önleyici koruyucu kabuk (Barrier skin) kaplı döküm üst yüzeyi sayesinde çok uzun ömür (40 sene ve üzeri) elde edilir.

 

DUYURULAR

TÜM DUYURULAR