Müşteri Hizmetleri: +90 212 252 21 41
 
 
 

1992 yılında faaliyetine başlayan Serkon A.Ş. , ısıtma-soğutma, havalandırma ve yangın söndürme sistemleri sektörüne hizmet vermektedir. Kurulduğu tarihten itibaren dünyada, prensiplerine bağlı, teknolojik gelişmelerde lider ve iyi organize olmuş kuruluşlarla çalışmayı ilke edinmiştir. Serkon A.Ş geniş ürün yelpazesi ile kaliteyi her zaman en üst düzeyde tutmayı hedefleyerek satış öncesi ve sonrası mühendislik hizmetleriyle destek vermektedir. Çağdaş işletme anlayışı doğrultusunda, bünyemizde bulunan departmanların verimlilik artışını sağlamak, sektörel gelişmeleri zamanında yakalamak ve daha fazla müşteriye hizmet verebilmek için Ülkemizin çeşitli İl ve İlçelerinde şubeleşerek siz değerli iş ortaklarımıza hizmet sunmaktadır.

Serkon A.Ş. 2000’li yıllardan itibaren kısa bir süre içinde uluslararası alanda faaliyet gösteren WILO gibi yüksek kaliteli birçok markanın Türkiye’deki en büyük satıcısı olmuştur.

Serkon firması sektöre sadece satış ve servis olarak değil, eğitim ve teknik yayınlarla da katkı sağlamaktadır. Eğitim, teknik yayınlar, seminerler firmamızın vazgeçilmezleridir.

Amacımız tüm projelerinizde sizleri bugünden, yarının teknolojisiyle tanıştırmaktır.

 

DUYURULAR

TÜM DUYURULAR